Palazzoli

„UTU“ UAB 20-mečio jubiliejus: švenčiame kartu!

„UTU“ UAB 20-mečio jubiliejus: švenčiame kartu!

   Įmonė „UTU“ UAB šį rugsėjį minėjo reikšmingą 20-ąjį jubiliejų. Šia proga įmonės darbuotojai savo klientus bei elektrotechninės pakraipos studijų studentus maloniai pakvietė į Vilniaus televizijos bokštą, kur svečiai galėjo ne tik iš paukščio skrydžio pasigrožėti miesto panorama, bet ir apžiūrėti įmonės surengtą atstovaujamų gamintojų ekspozicinę parodą, pasiklausyti koncerto.

   Skambėjo išskirtinės padėkos žodžiai ir įmonės darbuotojams, kurie jau daugybę metų rūpinasi ir užtikrina įmonės veiklą, taip pat ir įmonės klientams – didmenininkams, be kurių nebūtų įmanoma sėkminga bendrovės veikla.

   Įmonės 20 metų jubiliejaus renginiui Vilniaus televizijos bokštas pasirinktas neatsitiktinai. Ekskursijos metu svečiai galėjo pabuvoti erdvėse, kurios paprastai būna uždaros visuomenei, sužinoti, kaip buvo projektuojamas, statomas aukščiausias Lietuvos statinys. Gimtadienio dalyviai iš bokšto vidaus galėjo pamatyti tai, ką regi iš išorės: jo liemenį, taurę, kitus konstrukcinius bei inžinerinius elementus.

   Vakarinėje renginio dalyje daugiau nei dešimties didelių įmonių, su kuriomis „UTU“ sieja ilgametis bendradarbiavimas, atstovams buvo  įteiktos specialiai šiai šventei skirtas atminimo dovanėles.

   Jubiliejui skirtus vieno didžiausių įmonės produktų gamintojo „Hager“ logotipu papuoštus laikrodžius laimėjo klientai, žaidimo metu sukę laimės ratą. Ši šventė ir padėkos dovanėlės – tai tik simboliai, išreiškiantys mūsų klientams dėkingumą ir pagarbą už kartu praleistus metus, sklandų darbą drauge.   

   Iškilmingą šventę padėjo organizuoti „Eventum Group“ personalas, renginį vedė Domantas Bugailiškis, o vakarą vainikavo grupės „Waternotes“ koncertas, nuotaikingas iliuzionisto Justino Malinausko pasirodymas bei didelis ir skanus šventinis tortas.

   Parodos bei vakaro renginio akimirkas galite matyti šiame šiame video reportaže.

   Renginio nuotraukas galite peržiūrėti  čia.