Palazzoli

Vega D skirstomieji skydai

Vega D - tai naujos konstrukcijos ir dizaino gaminys skirtas  plačios paskirties elektrotechninių komponentų naudojamų pastų servise montavimui. Išardoma skydo korpuso konstrukcija ir padidintas montavimo segmento plotis leidžia greitai, ir patogiai atlikti pasirinktų prietaisų montavimą. Šiuose skyduose numatytas modulinių, ne modulinių ir kompiuterinių komponentų montavimas.  Moduliniai komponentai tvirtinami ant 24 modulių DIN 35mm bėgelio,  gaminami nuo 2 iki 7 eilių. Vega D skyde galima sumontuoti nuo 48 iki 168 modulių, ne moduliniai komponentai montuojami ant montavimo plokštės, kompiuternių komponentų montavimui naudojama speciali perforuota montavimo plokštė. Skydai gaminami virštinkinio ir įleidžiamo montavimo komplektuojami  su lygiomis metalinėmis durimis arba durimis su stiklu. Skirti įrangos iki 160A montavimui.  Apsauga nuo dulkių ir vandens patekimo virštinkiniams skydams IP41,  įleidžiamiems IP40. 

Hager-logo

Kaip pirkti?

Verslo klientams ir vartotojams:

Daugelį mūsų produktų Jūs galite nusipirkti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovėse. Mūsų verslo partnerių – elektrotechnikos didmenininkų sąrašas yra skyrelyje kontaktinė informacija.

Dėl projektinių skaičiavimų, galios elektronikos įrenginių ar sprendimų pardavimo, prašome kreiptis į mus elektroniniu paštu info@utu.lt

Plačiau apie šiuos gaminius:

Edmas Nausedas

Edmas Nausėdas

Produkto vadovas
Tel. 8-5-274 28 27