Palazzoli

Nauji daugiafunkciai laikrodiniai jungikliai

Šiais laikais klientai nori turėti galimybę konfigūruoti laikrodinius jungiklius ne tik ant paties prietaiso, jo montavimo vietoje, bet ir naudodami kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę. Atsižvelgdami į rinkos poreikį, sujungus technines žinias ir dešimtmečius kauptą patirtį, „Hager“ pristato daugiafunkcius laikrodinius jungiklius su naujomis funkcijomis: nuo išmaniojo konfigūravimo per „Bluetooth“ sąsają iki geografinės vietovės specifinio apšvietimo ir šildymo valdymo.

 

 

 

  Medžiaga atsisiuntimui    

 

   

 

Naujos galimybės

Didesnis funkcionalumas ir išgrynintas produktų asortimentas supaprastina tinkamo laikrodinio jungiklio pasirinkimą.

Laiką taupantis instaliavimas

Galimybė iš anksto užprogramuoti laikrodinį jungiklį prieš jį sumontuojant suteikia maksimalų lankstumą planuojant asmeninį laiką.

Supaprastinta konfigūracija

Išplėstinės programos funkcijos leidžia sukurti individualų grafiką per kelias sekundes ir keisti laiko perjungimo sekas. Nauja programėlė veikia „iOS“ (nuo 8 versijos), „Android“ (nuo 5.1 versijos) ir „Windows“ (nuo 10 versijos).

Suderinama su šviesos jutikliais

Galimybė įjungti arba išjungti programas priklausomai nuo nustatytos apšviestumo reikšmės.

Patogus programavimas

Programinė įranga raiškiai pateikia informaciją terminale supaprastindama ir palengvindama laikrodinių jungiklių nustatymų keitimą.

Tikslios vietos geografinės koordinatės

Geografinių koordinačių perkėlimas į laikrodinį jungiklį vos vienu prisilietimu išmaniajame įrenginyje. Tokiu būdu sistema gauna visą reikalingą informaciją astrorežimui nustatyti. Valstybinės švenčių dienos ir moksleivių atostogos taip pat yra perkeliamos į įrenginį ir automatiškai suteikiama galimybė įvesti išimtis.

Daugiau programavimo lankstumo

Laiko tvarkaraščių nustatymas laikrodinio jungiklio eksploatavimo vietoje arba iš anksto programėlėje paruoštų tvarkaraščių perkėlimas bet kuriuo metu per „Bluetooth“ sąsają. Programėlėje sukurti tvarkaraščiai yra ne tik lengvai perkeliami į laikrodinį jungiklį, bet ir patogiai koreguojami išmaniajame įrenginyje.

Duomenų saugumo užtikrinimas

Saugus duomenų, susijusių su naudojama konfigūravimo programa, talpinimas tiesiai į „Hager“ debesį. Pasitelkdami „myHager“ duomenis, galite dalytis su kolegomis arba klientais.

Saugiai kontroliuojamos didesnės paleidimo pikinės srovės

Kontaktai gali atlaikyti didesnes apkrovas, todėl užtikrinamas ilgesnis tarnavimo laikas.