Palazzoli

Volta Hybrid

„Volta Hybrid“  skydeliai sujungia skirstomųjų ir silpnų srovių skydų funkcijs viename korpuse, skirti modulinės ir multimedija įrangos montavimui.

Šie skydeliai sukuri 5 eilių skydelių „Volta“ pagrindu, skirti montuoti įleidžiant į mūro sieną arba į gipso kartono pertvarą.

„Volta Hybrid“  skydeliai gaminami 2 eilių po 12 modulių paskirstymui ir dvi eilės multimedijos plokščių silpnų srovių įrangai montuoti arba 3 eilės po 12 modulių paskirstymui ir viena eilė multimedijos įrangai.

Skydelyje sumontuota speciali skiriamoji pertvara, saugiai atskirianti silpnų srovių dalį, kuri kartu naudojama kaip kištukinių lizdų laikiklis.

Skydeliai „Volta Hybrid“ yra komplektuojami su metalinėmis arba plastikinėmis durimis su kiaurymėmis, kurios užtikrina perteklinės šilumos pasišalinimą. Parinktis su plastikinėmis durimis užtikrina netrukdomą „Wi-Fi“ signalo perdavimą.

Naudojant gamintojo siūlomus komplektus galimas individualus skydelio komplektavimas.

Tai idealus pasirinkimas mažoms patalpoms, kur dėl vietos stokos sumontuoti atskirus standartinius paskirstymo ir multimedija skydus nėra galimybės.

Hager-logo

Kaip pirkti?

Verslo klientams ir vartotojams:

Daugelį mūsų produktų Jūs galite nusipirkti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovėse. Mūsų verslo partnerių – elektrotechnikos didmenininkų sąrašas yra skyrelyje kontaktinė informacija.

Dėl projektinių skaičiavimų, galios elektronikos įrenginių ar sprendimų pardavimo, prašome kreiptis į mus elektroniniu paštu info@utu.lt

Plačiau apie šiuos gaminius:

Edmas Nausedas

Edmas Nausėdas

Produkto vadovas
Tel. 8-5-274 28 27