Palazzoli

NAUJA!!! R.8

HAGER GRUPĖS DIZAINO IŠSKIRTINUMAS SU BERKER R.8

2019 m. Vokietijos dizaino apdovanojimas GOLD AWARD WINNER. BERKER R.8 GERIAUSIAS IŠ GERIAUSIŲ!

Naujų Berker R.8 elektros instaliacijos rėmelių dizainas gavo auksinį apdovanojimą už puikų gaminio dizainą Vokietijos dizaino apdovanojimų kategorijoje „Statyba ir elementai“.

 

Neabejotina, kad atsiradusi nauja Berker R.8 serija su itin plonu paviršiumi užkariavo žiuri narių širdis ir laimėjo aukso apdovanojimą German Design Gold Award.

Instaliaciniai elementai Berker R.8 yra tobulai proporcingi geometrinėms formoms su aukštos kokybės paviršiais. Jie išsiskiria itin plokščia konstrukcija - rėmelio storis yra tik 3 mm. Elementai tarpusavyje sujungiami taip tiksliai, kad vos matyti rėmelio briauna.

Naudojant originalias medžiagas, tokias kaip stiklas, aliuminis ir nerūdijantis plienas, sukuriamas autentiškas lytėjimas, o švelnus ir tylus jungiklių veikimo garsas byloja apie aukščiausią gaminio kokybę. R.8 yra geriausias pasirinkimas, norint pabrėžti minimalistinį ir modernų interjero dizainą.

German Design Award   apdovanojimas yra aukščiausio lygio Vokietijos dizaino tarybos tarptautinis prizas. Jo ambicijos - atrasti, pristatyti ir apdovanoti unikalias dizaino kryptis.  Tai yra vienas iš labiausiai vertinamų dizaino konkursų pasaulyje, kuris aukštai vertinamas šios srities profesionalų ir už Vokietijos ribų.

Gold Award nugalėtojas - kiekvienoje kategorijoje žiuri išrenka tik vieną auksinio apdovanojimo laimėtoją, jis įteikiamas už išskirtinius pasiekimus tarptautiniame dizaine ir tik geriausiems iš geriausių.

Vokietijos dizaino taryba pareiškė, kad «...nauji Berker R.8 rėmeliai puikiai papildo R serijos šeimos grupę, stebina nauja klasikine dizaino koncepcija ir harmoningai susilieja su įvairia architektūros aplinka»

Berker R.8. elegantiška išvaizda ir 3-jų mm. rėmelių storis, tai vienas iš plokščiausių rinkoje esančių rėmelių. Berker R.8 rėmeliai dera su Rx serijos platforma. R.8 jungikliai ir lizdai montuojami  tik į R.8 serijai specialiai skirtas dėžutes, kurios montuojamos į mūro ir į gipso kartono sienas.  

Galimos rėmelių medžiagos ir spalvos

Stiklas - naturalus baltas, nuo 1 iki 4 vietų rėmelis RAL 9010

Stiklas - naturalus juodas, nuo 1 iki 4 vietų rėmelis RAL 9005

Metalas - aliuminis naturalus, anoduotas, nuo 1 iki 4 vietų rėmelis

Metalas - nerūdijantis plienas, nuo 1 iki 4 vietų rėmelis

Galimos klavišų / įdėklų plokštelių medžiagos ir spalvos

Plastikas - baltas blizgus RAL 9010

Plastikas - juodas blizgus RAL 9005

Dėžutės į gipso kortono sienas,  spalva

Balta matinė nuo 1 iki 4 vietų

Dėžutės į mūro sienas,  spalva

Raudona matinė nuo 1 iki 4 vietų

 Berker Design parinkimo vadovas, katalogas lietuvių kalba:

Hager_Berker_katalogas

Katalogą anglų kalba galite rasti čia.

Hager-logo

Kaip pirkti?

Verslo klientams ir vartotojams:

Daugelį mūsų produktų Jūs galite nusipirkti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovėse. Mūsų verslo partnerių – elektrotechnikos didmenininkų sąrašas yra skyrelyje kontaktinė informacija.

Dėl projektinių skaičiavimų, galios elektronikos įrenginių ar sprendimų pardavimo, prašome kreiptis į mus elektroniniu paštu info@utu.lt

Plačiau apie šiuos gaminius:

Snieguolė Virkietytė

Snieguolė Virkietytė

Produkto vadovė
Tel. 8-5-274 28 27