Palazzoli

tehalit-bra
tehalit-lff

Universalūs kabeliniai kanalai komuntaciniams gaminiams montuoti

Universalūs kabeliniai kanalai siūlo visus privalumus, tokius kaip integruotus sujungimus, kabelių laikiklius, tvirtai fiksuojamą dangtį, galimybę įmontuoti jungiklius, kištukinius bei duomenų perdavimo lizdus. Esant pilnai jungčių ir kampų paletei (vidiniai, išoriniai, plokšti kampai) galima tvarkingai ir greitai sumontuoti kanalus. Lankstomi išoriniai ir vidiniai kampai leidžia be jokių problemų sumontuoti kanalus esant kampų paklaidai.

LFF universalus kabelinis kanalas yra skirtas kabelių klojimui ir instaliacijos montažui biurų pastatuose, darbinėse patalpose, garažuose. LFF kanalas puikiai tinka patalpose, kur klojama daug kabelių ir montuojama instaliacija.

BRA aliuminis/ BRP PVC kanalas - pagrindinė šios sistemos idėja yra paprastas, greitas ir universalus profilio montavimas. BR kanalas yra pritaikytas montuoti ne tik C-Profil modulinę įrangą, bet ir standartinę potinkinę instaliaciją. Šis Jūsų pasirinkimas suteiks Jūsų  darbo aplinkai solidumo ir tvarkos pojūtį.

GBA aliuminis /GBD PVC kanalai skirti montuoti  45x45 standarto Systo serijos instaliacinius gaminius.

Hager-logo

Kaip pirkti?

Verslo klientams ir vartotojams:

Daugelį mūsų produktų Jūs galite nusipirkti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovėse. Mūsų verslo partnerių – elektrotechnikos didmenininkų sąrašas yra skyrelyje kontaktinė informacija.

Dėl projektinių skaičiavimų, galios elektronikos įrenginių ar sprendimų pardavimo, prašome kreiptis į mus elektroniniu paštu info@utu.lt

Plačiau apie šiuos gaminius:

Snieguolė Virkietytė

Snieguolė Virkietytė

Produkto vadovė
Tel. 8-5-274 28 27