Palazzoli

HAGER GRUPĖS DIZAINO IŠSKIRTINUMAS SU BERKER R.8

2019 m. Vokietijos dizaino apdovanojimas GOLD AWARD WINNER. BERKER R.8 GERIAUSIAS IŠ GERIAUSIŲ!

Naujų Berker R.8 elektros instaliacijos rėmelių dizainas gavo auksinį apdovanojimą už puikų gaminio dizainą Vokietijos dizaino apdovanojimų kategorijoje „Statyba ir elementai“.

Neabejotina, kad atsiradusi nauja Berker R.8 serija su itin plonu paviršiumi užkariavo žiuri narių širdis ir laimėjo aukso apdovanojimą German Design Gold Award.

Instaliaciniai elementai Berker R.8 yra tobulai proporcingi geometrinėms formoms su aukštos kokybės paviršiais. Jie išsiskiria itin plokščia konstrukcija - rėmelio storis yra tik 3 mm. Elementai tarpusavyje sujungiami taip tiksliai, kad vos matyti rėmelio briauna.

Naudojant originalias medžiagas, tokias kaip stiklas, aliuminis ir nerūdijantis plienas, sukuriamas autentiškas lytėjimas, o švelnus ir tylus jungiklių veikimo garsas byloja apie aukščiausią gaminio kokybę. R.8 yra geriausias pasirinkimas, norint pabrėžti minimalistinį ir modernų interjero dizainą.

German Design Award   apdovanojimas yra aukščiausio lygio Vokietijos dizaino tarybos tarptautinis prizas. Jo ambicijos - atrasti, pristatyti ir apdovanoti unikalias dizaino kryptis.  Tai yra vienas iš labiausiai vertinamų dizaino konkursų pasaulyje, kuris aukštai vertinamas šios srities profesionalų ir už Vokietijos ribų.

Gold Award nugalėtojas - kiekvienoje kategorijoje žiuri išrenka tik vieną auksinio apdovanojimo laimėtoją, jis įteikiamas už išskirtinius pasiekimus tarptautiniame dizaine ir tik geriausiems iš geriausių.

Vokietijos dizaino taryba pareiškė, kad «...nauji Berker R.8 rėmeliai puikiai papildo R serijos šeimos grupę, stebina nauja klasikine dizaino koncepcija ir harmoningai susilieja su įvairia architektūros aplinka»