Palazzoli

Servo variklių įtampos stabilizatoriai 5-330kVA

EMi3: Nuolatinis įtampos stabilizavimas ir perteklinės energijos taupymas.

Situacijos kai įtampos svyravimai gana dažni yra įprastas reiškinys. Dažniausios priežastys: prijungta "sunki" apkrova varikliai/servo varikliai, kurie patys teršia elektros maitinimo tinklą.

Taip pat elektros įtampos svyravimas atsiranda dėl nutolusių elektros energijos linijų, žaibavimo. Tai neleidžia užtikrinti stabilios tinklo įtampos.

Servo variklių įtampos stabilizatoriai  yra idealus sprendimas siekiant apsaugoti jautrią įrangą nuo pastovių įtampos svyravimų. 
Dar daugiau: esant perteklinei energijai - įtampos padidėjimui tinkluose, atsiranda energijos pereikvojimas. Naudojant įtampos stabilizatorių pereikvojimas yra eliminuojamas ir taip ženkliai sutaupoma pinigų už elektros energiją. Prijungta įranga veikia tik tame įtampos diapazone kurioje ji yra gamykliškai nustatyta.

Salicru’s EMi3 servo variklių įtampos stabilizatoriai  gaminami jau daugiau kaip 45 metus. Per šį laikotarpį  parduota ir instaliuota virš 100 000 įrenginių.
 
Veikimo principas pagrįstas kintamu autotransformatoriaus reguliavimu, kuris lygiagrečiai tiekia elektros srovę įtampą pakeliančiam transformatoriui, ir priklausomai nuo situacijos  sumažina arba padidina įtampą. Tai leidžia išgauti stabilią įtampą stabilizatoriaus išėjime.  
 

Kaip pirkti?

Verslo klientams ir vartotojams:

Daugelį mūsų produktų Jūs galite nusipirkti elektrotechnikos didmeninės prekybos bendrovėse. Mūsų verslo partnerių – elektrotechnikos didmenininkų sąrašas yra skyrelyje kontaktinė informacija.

Dėl projektinių skaičiavimų, galios elektronikos įrenginių ar sprendimų pardavimo, prašome kreiptis į mus elektroniniu paštu info@utu.lt

Plačiau apie šiuos gaminius:

Gintaras Javorovičius

Produkto vadovas
Tel. 8-5-274 28 27